מחפשים חברת ניקיון מומלצת?

  כל מה שחשוב לדעת על מנקה חלונות: המדריך המלא!

  ניקיתם את הבית או את המשרד, את הרצפה, הריהוט ואם הגדלתם לעשות אפילו את הקירות ואת המתגים, אבל רגע, לא שכחתם משהו? כן, זה נכון… ניקוי חלונות זו אינה המטלה השוטפת שכולנו ששים לקחת על עצמנו. היא עשויה להיות ארוכה, מתישה והתוצאות לא תמיד משקפות את משך ההשקעה והמאמץ. אז מה עושים? חלל נקי למשעי לא יראה טוב כשהוא מוקף חלונות שאינם מבריקים. כיום, רבים בוחרים להיעזר בחברת ניקיון מקצועית על מנת לוודא שהמטלה המאתגרת של ניקוי חלונות מתבצעת כהלכה. איך בוחרים מנקה חלונות? מה כדאי לבדוק? הכל בשורות שלפניכם.

  מה כדאי? לנקות לבד או להזמין מנקה חלונות מקצועי?

  רבים בוחרים להיעזר בשירותים המקצועיים שמציעה חברת ניקיון על מנת לתעל את הזמן והכוחות למטלות אחרות בבית או מחוצה לו. הדבר נכון גם כשהמלאכה פשוטה יחסית וגם כשהיא מורכבת לכל הדעות.

  במקרים מסוימים מומלץ להימנע משיטת ה"עשה זאת בעצמך" ולהזמין מנקה חלונות מקצועי.

  • חלון שאינו סטנדרטי – חלונות רבים המותקנים בבתים ומשרדים מתאפיינים במסגרות דקות ועדינות במיוחד, הם נחשבים ל"מועדים לפורענות" מבחינת הסבירות להינזק בתהליך הניקיון ומחירם הוא גבוה במיוחד. לכן, במצבים אלה מומלץ לפנות אל איש המקצוע ולהזמין מנקה חלונות מקצועי.
  • חלונות גבוהים – בבתים ומשרדים רבים החלונות מותקנים בגובה רב שאינו מאפשר גישה קלה ונוחה על מנת לנקותם באופן עצמאי. חברת ניקיון מקצועית המתמחה בניקוי חלונות תוכל לספק עבורכם בקלות את השירות בצורה נוחה ומקצועית. דאגו לוודא כי לרשות מנקה החלונות או החברה קיימים האישורים הנדרשים כחוק.
  • ריצוף פרקט בחלל המשרד או הבית – כשהחלל בו ממוקמים החלונות אותם תרצו לנקות מרוצף פרקט, יש לנהוג בזהירות יתרה. מים שנשפכים על הריצוף, חומרי הניקוי המיוחדים הם כולם בעלי פוטנציאל להזיק באופן בלתי הפיך לפרקט בחלל. על מנת שלא לגרום יותר נזק מתועלת, מומלץ במקרים אלה לפנות אל בעלי המקצוע. מנקה חלונות מיומן יגיע עם הציוד המתאים על מנת לוודא שמים וחומרי ניקוי לא יזיקו לריצוף.
  • ניקוי חלונות בדירה חדשה או דירה לאחר שיפוץ – בחלל בו החלונות מוכתמים בשאריות של חומרי שיפוץ שונים ולכלוך מסיבי, נדרשת מיומנות על מנת להסירם ללא פגיעה או שריטה של החלון. או למשל שצריך לעשות ניקוי צואת יונים. בעזרת כלים מיוחדים בהם יעשה שימוש מנקה חלונות, יותירו אותם נקיים, מבריקים והכי חשוב, ללא שריטות של ניקיון אחרי שיפוץ.

  מה כולל ניקיון מקצועי של מנקה חלונות?

  חשוב לציין כי פרטי תהליך הניקוי עשויים להשתנות בין איש מקצוע אחר למשנהו וכי מומלץ לסכם על תהליך הניקיון ועל שלביו טרם תחילתו. על פי רוב, חברת ניקיון או מנקה חלונות מקצועי יהיו אחראים לניקוי הבא:

  • ניקוי החלון עצמו, ניקיון מסילת החלון, ניקיון התריס במידה וקיים וניקוי מסגרת החלון
  • במסגרת העבודה נהוג לכלול בתשלום המוסכם את פירוקו של החלון ואת ההחזרה למקומו
  • חומרי הניקוי בהם נעשה שימוש במסגרת ניקוי החלונות כלולים במחיר
  • החזרת מראה הבית לקדמותו לאחר הניקיון

  במידה והחלונות חסומים על ידי ריהוט כבד שמפריע לתהליך הניקיון ולגישה אליהם, יש ליידע מראש את חברת הניקיון או מנקה החלונות.

  מהם המרכיבים המשפיעים על העלות?

  שירות ניקיון החלונות תלוי במספר מרכיבים שונים. החל משוני בתמחור בין אנשי מקצוע שונים או חברות ניקיון וכלה בגודל החלון ומיקומו. על פי רוב, התמחור הסופי נקבע בהתחשב בפרמטרים הללו:

  • כמות החלונות שיש לנקות – חברות ניקיון רבות מתנות את הגעתן במספר מינימלי של חלונות לנקות. אחרות שלא קובעות רף מינימלי עשויות להגיע לשם ניקוי מצומצם אך לתמחרו במחיר גבוה יחסית. לכן, במידה והחלטתם לשכור את שירותיו של מנקה חלונות או חברת ניקיון, מומלץ לנצל את ההזדמנות ולנקות מספר רב של חלונות הנמצאים בחלל, כך סביר יותר שהתמחור פר חלון יופחת.
  • גודל החלון – ניקוי חלון אחד, רחב מימדים ומאתגר יתומחר לעיתים בעלות גבוהה יותר בהשוואה למספר חלונות קטנים יותר ופשוטים. חלונות רחבים לתצוגה לדוגמה, דורשים עבודת ניקוי מורכבת יותר בהשוואה אל חלון סטנדרטי אחר ולכן יתומחרו בהתאם.
  • משך הזמן הדרוש לניקוי – מלבד התייחסות לפרמטרים כמו מספר חלונות בחלל וגודלם, מצב החלונות הוא פקטור משפיע במיוחד. בית לאחר שיפוץ עם חלונות מלוכלכים מאוד, חלונות שעל מנת לנקותם יש לארגן את החלל כדי לקבל גישה מספקת, כתמים קשים, לכל אלה השפעה על מחיר העבודה של מנקה חלונות.

   

  לסיכום, בין אם החלטתם לאתגר את עצמכם ולנקות את החלונות באופן עצמאי ובין אם בחרתם בשכירת חברת ניקיון או מנקה חלונות מקצועי שיעשה זאת, מומלץ לוודא ולהקפיד על שלבי ניקיון נכונים. ניקוי חלונות נכון יאפשר לכם ליהנות מחלונות מבריקים ונקיים ולא פחות חשוב, לשמור עליהם ללא שריטות ונזקים.

  למה לבחור בנו כחברת ניקיון?

  המוניטין המוצלח של א.ש נבנה באמצעות לקוחותיה המרוצים.

  שיטת הפעולה שלה נבדלת מחברות אחרות .

  ומתבססת על שביעות רצונו של הלקוח מהתוצאה הסופית של השירות אותו הזמין.

  בנוסף, החברה מבטיחה אחריות, זמן הגעה מהיר, עמידה קפדנית בלוחות הזמנים שנקבעו ותנאים נוחים לתשלום.

  לקוחות מרוצים הם כרטיס הביקור של החברה ולכן החברה מעניקה שרות ברמה גבוהה.

  וותק של 20 שנה בפריסה ארצית

  במהלך ה- 20 שנים האחרונות בתחום צברנו קהל לקוחות רב וותק וידע ופיתחנו שיטת עבודה נוחה ומסודרת עבורנו ועבור קהל לקוחותינו

  שירות וזמינות מיידית

  חברתנו זמינה בהתראות קצרות , יכולה לספק צוותי עבודה מהיום למחר, בעלת עמידה קפדנית בלוחות זמנים. הגעה בהתראה קצרה – זמינות מלאה ללקוחות החברה אפילו בהתראה קצרה עמידה קפדנית בלוחות זמינים.

  עבודה חד פעמית לפי פרויקט

  ביצוע עבודות ניקיון מקיפות לכל הבית חד פעמי יסודי לבתים ודירות מרוהטים מצוות עובדים מקצועי ומיומן בעבודות מסוג זה .

  עברתם דירה ואתם צריכים ניקוי יסודי?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים
   דילוג לתוכן